Ból i pieczenie biodra

Witam, od kilku dni strasznie boli a bardziej piecze mnie biodro. Najbardziej podczas siedzenia, z kolei najlepiej mi jest jak chodzę. Co to może być? Leki przeciwbólowe nie pomagają bo to jest dziwne uczucie palenia w biodrze. Co może być tego powodem? Czy to świadczy o czymś poważnym? Jakie badania powinnam zrobić? Myślę że podstawa RTG. Czasem czuję też lekki ból w udzie, proszę o poradę. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. sądzę, że lekarz zleci w pierwszej kolejności rtg. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.