Ból lewego biodra u 19-latki

Dzień dobry. Mam 19 lat a od dłuższego czasu podczas chodzenia boli mnie lewe biodro. Przy lekkim uciskaniu ręką i z dwa cm wyżej. Nie uderzyłem się w nie więc czym jest to spowodowane i co z tym zrobić?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna będzie wizyta u Pani lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pani ( oraz ewentualnym zleceniu dodatkowych badań np RTG stawów biodrowych w razie konieczności) ustali dalsze postępowanie diagnostyczne. Nie można określić w sposób jednoznaczny co konkretnie Pani dolega tylko na podstawie tego opisu( przyczyn może być wiele). Pozdrawiam