Ból nogi a podejrzenie zwyrodnienia stawów

Witam serdecznie mam prolem z bólem nogi ,moze to biodro np chce sobie podwinac noge to odczuwam straszny ból w lewym biodrze ,jak wstaje to jest to samo bol z bidora do nogi ,co to moze byc ,scytnografia pokazała mi ze to moze byc zwyrodniene stawów ,co dalej mam robic?Ania

Dzień dobry,

Zalecam pogłębienie diagnostyki wykonując badanie obrazowe RTG stawów biodrowych, następnie proszę udać się do lekarza ortopedy, który zadecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnym leczeniu.

Pozdrawiam serdecznie.