Ból uda i biodra od roku a wynik TK kręgosłupa
Witam, od roku boli mnie udo i biodro! ból wędruje po całym udzie. Byłam leczona na rwę kulszową, leki przeciwzapalne, przeciwbólowe. Wszyscy lekarze sugerują że to od kręgosłupa! Wynik rtg biodra ok. Wynik TK kręgosłupa: osteofitarne zaostrzenie przednio górnej krawędzi trzonu kręgu L1. Czy to może być przyczyną bólu????? Boję się że to coś z samą nogą. Ból jest coraz silniejszy! Do jakiego lekarza powinnam się jeszcze udać? Jakie badania zrobić? Babcia chorowała na raka kości! Dziękuję

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Osteofitoza to inaczej zmiany zwyrodnieniowe, które mogą dawać dolegliwości bólowe. Wskazana konsultacja z neurologiem lub ortopedą celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.