Co oznacza ból klatki piersiowej po zapaleniu mięśnia sercowego?

Dzień Dobry. Ok. miesiąca temu przeszedłem zapalenie mięśnia sercowego spowodowane prawdopodobnie wirusem. Po wyjściu ze szpitala, czasem kilka razy dziennie a czasem raz na kilka dni doskwiera mi bardzo delikatny ból ramion, barków i w okolicach mięśni klatki piersiowej (ból trwa od kilku sekund do kilkudziesięciu minut). Czy z takimi objawami powinienem zgłosić się do lekarza ? Dodam, że za tydzień mam wizytę kontrolną u kardiologa ale nie wiem czy mogę tyle czekać.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza rodzinnego aby po badaniu moc coś więcej powiedzieć