Silny ból w okolicach klatki piersiowej a zapalenie mięśnia sercowego w dzieciństwie

Witam, od pewnego czasu podczas biegania łapie mnie silny ból po lewej stronie w okolicach klatki piersiowej poprzez ktory nie jestem w stanie kontynuowac biegania. Czy to moze byc spowodowane tym ze w wieku 3lat przechodziłam zapalenie miesnia sercowego po którym miałam co jakis czas napady szybkiego bicia serca ? Dodam jeszcze ze w styczniu tego roku mialam robione badania kontrolne u kardiologa i byly w porzatku. Od jakiś 2 lat staram sie regularnie ćwiczyć tak jak zalecił mi lekarz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się ponownie do kardiologa celem powtórzenia badań. To czy jest to coś poważnego można ocenić tylko na podstawie osobistego badania i wykonania chociażby Ekg. Jeżeli podczas wysiłku ma Pani takie dolegliwości możliwe, że będzie konieczność wykonania próby wysiłkowej.