Co oznacza ból kolan i łydek?

Witam mam 33 lata 190cm i 100 kg.Od jakiegoś czasu dokucza mi ból nóg od kolan w dół.Ból jest rwiący czasem pulsują mi też łydki,Boli cały czas od ran do wieczora i mam też osłabione nogi i uczucie jakby były z waty.Bolą mnie też kolana i strzelają przy kucaniu.Czym może być spowodowany ten ból .Dodam że palę papierosy.Mam podwyższony poziom cholesterolu 5,56 mmol/l i trójglicerydów 3,95mmol/l i ślad lipemi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu