Co oznacza ból lewej strony klatki piersiowej po założeniu stentów?

Dzień dobry, mój mąż lat 72, 22 maja miał założone 2 stenty w bajpasach. Od 2 dni odczuwa pobolewanie okol lewej klatki piersiowej, nie są to takie bóle jak przed zabiegiem, okresla to jako pobolewanie.Zaraz po zabiegu nic nie zglaszał a po 2 dniach popracował ok godziny w ogródku (niby lekko), poza tym dużo czasu spędza przy komputerze,proszę o opinie.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowanego przez Panią symptomu bólowego, dopatruje się
w siedzącym trybie życia Pani Męża, za Pani słowami: >>dużo czasu spędza przy komputerze<<

Wskazana byłaby regularna/umiarkowana aktywność fizyczna
(jednak, zalecana konsultacja w w/w symptomu, z Lekarzem prowadzącym Pani Męża).

Serdeczności dla Pani i Męża!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605