Co oznacza ból od nadgarstka, który promieniuje do kciuka i dochodzi do palca wskazujacego?

Witam, Mam 26 lat,od ponad miesiąca z przerwami odczuwam ból od nadgarstka który promieniuje do kciuka i dochodzi do palca wskazujacego. Ból jest odczuwany tylko w pewnych pozycjach dłoni (np.Przechylanie bokiem ręki w bok i przy wyprostowanych palcach lub kiedy reka jest ułożona na płasko i naciskanie na nią). Wcześniej był do zniesienia, niestety od paru dni ból się nasilił. Ostatniej nocy nawet nie pozwalał zasnąć przez uczucie mrowienia od reki po łokieć. Co to może być,bardzo proszę o radę

Witam!
Problem, który Pani opisała sugeruje zwężenie cieśni nadgarstka z uciskiem n. promieniowego. Należy wykonać badanie przewodnictwa nerwowego w Pracowni EMG. Zazwyczaj leczy się to chirurgicznie (jeżeli się potwierdzi).
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.