Co oznacza ból oraz drętwienie z tyłu głowy?

Witam. Mam 34 lata, od kilku miesięcy gdy śpię na wznak budzi mnie ogromny ból oraz drętwienie z tyłu głowy, oraz od 2 miesięcy mam jakby zawroty głowy (to jest sekundowe utrata świadomości ,dezorientacja ? coś takiego) oraz mam na czubku głowy dwa wypuklenia które przy dotykaniu bolą jak siniaki ( i nie wiem czy coś takiego może być ale jak poruszam włosy w tych miejscach to odczuwam ból jakby skóry czy właśnie tych guzów) , czy to coś poważnego muszę się gdzieś zgłosić i do kogo? pomocy!

Witam Panią Serdecznie,

Proszę zacząć od konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym wywiadzie, podejmie odpowiednie kroki w dalszych celach diagnostycznych.

Życzę Pani tylko dobrej wiadomości,
Irena Mielnik-Madej