Co znaczy ból oczu i ucisk w głowie?

Witam, Dwa dni temu byłem na wycieczce kajakowej. Po niej wszyscy byli zmęczeni, a mnie jeszcze w trakcie zaczęła boleć głowa. Zmęczony długo spałem, jednak następnego dnia zaczęły mnie boleć oczy z tylniej strony, przy poruszaniu nimi. Do tego wieczorem doszły dreszcze, poczucie zimna, lekki ból mięśni i drobne osłabienie koordynacji. Dzisiaj rano utrzymuje się wciąż ból oczu i głowy (stały ucisk). Czy to coś poważnego?

Może to być przemęczenie lub początki przeziębienia.Gdyby objawy utrzymywały się jednak, warto skonsultować się z lekarzem, który po wstępnej diagnostyce doradzi możliwe sposoby poradzenia sobie lub skieruje do dalszych specjalistów.

Witam Pana Serdecznie,

Domniemywam, że opisane przez Pana symptomy, nogą być odpowiedzią Pana organizmu na zmęczenie.

Zachęcam Pana do konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, który wstępnie zadecyduje co dalej, celem rozwiania obaw.

Życzę Panu tylko dobrych wiadomosci,
Irena Mielnik-Madej