O czym świadczy spadek wagi i zaburzenia koncentracji?

Pół roku temu pojawiły się zawroty głowy i nudności,straciłam 67 kg.Obecnie mam także:zaburzenia koncentracji i pamięci,problemy z równowagą, szumy w uszach,zmęczenie pomimo snu,ból stawów i mięśni,sztywność karku, mrowienie na plecach,dreszcze,katar o poranku,duszności, kołatanie serca,mroczki przed oczami,czerwone plamy na ciele po alkoholu,suchą skórę,nieprzyjemny zapach z ust,nalot na języku,wypadanie włosów,nawracające infekcje dróg mocz.,pochwy oraz grzybica paznokcia.Wykluczono boreliozę.

Dzień Dobry Pani,

Trochę się u Pani zadziało zdrowotnie.

Proszę nie czekać i zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który prawdopodobnie skieruje Panią do endokrynologa i do innych specjalistów, celem zdiagnozowania opisanych przez Panią symptomów.

Życzę Pani tylko dobrego zdrowia i samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej