O czym świadczy zaburzone odczuwanie zapachów?

Jakie mogą być przyczyny że chory czuje czasem zapachy,np. Spalenizne,mandarynki,dym,wymiociny,mokre drewno,ma wrażenie jakby pokój się kręcił i łóżko razem z nim czy ogólnie obraz,to co on widzi.ma także mroczki i błyski przed oczami.psychiatrow dwóch wykluczyli zaburzenia psychotyczne.jakie badania wykonać?chóry po chemioterapeutyku ma depresję,która nie mija z lekami,psychoterapia,nawet był szpital i elektrowstrzasy.mogło się uszkodzić coś bo chemioterapeutyk ma w skutkach depresje,zab psych?

Warto skonsultować się z neurologiem, być może także wykonać badania z obrazowaniem głowy (mózgu). Zachęcam do podjęcia dalszej diagnostyki i (w razie potrzeby) leczenia.

Dzień Dobry Pani,

Nie ma możliwości odpowiedzieć na Pani pytanie online.

Proszę zaktualizować osobistą konsultację z lekarzem prowadzącym Panią.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej