Czy since na nogach moga być spowodowane lekami antydepresyjnymi?

Mam since na nogach bez uderzenia czy to wina tabletek antydepresyjnych lub neuroleptyku lub na tarczyce Eutyrex

Witam,

wskazana jest konsultacja internistyczna, szczegółowe badania (morfologia + rozmaz), APTT, przyczyna może być hematologiczna, jeśli okaże się, że to skutek uboczny leków - wymagana wizyta u lekarza w celu wymiany leków.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Jest to możliwe, proszę zgłosić symptom lekarzowi prowadzącemu Panią, który zadecyduje o ewentualnej zmianie farmakologicznej.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej