Działanie przeciwdepresyjne Mianseryny

Dzień dobry Chciałem zadać pytanie: W jakich dawkach mianseryna oddziałuje przeciw depresyjnie ? Od 4 dni zażywam dawkę 90 mg wieczorem, ale znaczącej poprawy nie zauważyłem niestety :-( Pozdrawiam

Lek. Marcin GĂłrniak

Pierwsze symptomy poprawy po stosowaniu leków przeciwdepresyjnych pojawiają się po ok. 14 dniach. Pełna reakcja na lek wymaga jego stosowania przez 6-8 tygodni.

Dzień Dobry Panu,

Z pytaniem zapraszam Pana do kontaktu z lekarzem prowadzącym Pana, który poznał Pana i Pana historię.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej