Bóle w uszach, szczękościsk oraz stany niepokoju

Bóle pojawiają się w uszach. Występuje też szczękościsk. Dodatkowo są też objawy psychiatryczne, niepokój, różne myśli i stany (ale z tym już wcześniej miałem problem, nerwica natręctw). przedwczoraj udałem się do lek. rodzinnego, który stwierdził, że nie ma oznak poważnego urazu, dał skierowanie na RTG czaszki, które nie wykazało żadnych zmian. Czy może to być np. uraz płata czołowego albo zatok czołowych ? (z zatokami mam problem od dawna, co jakiś czas mam zapalenie zatok),

Dzień Dobry Panu,

Domniemywam, że opisane przez Pana symptomy mogą być przyczyną zespołu lekowego.

Zachęcam Pana do rozważenia podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl