Zaburzenia koncentracji, problemy z pamięcią i dziwne dźwięki w głowie

Dziwne dzwieki w mojej glowie, zaburzenia koncetracji, t4 ponizej normy, probelmy z pamiecia? co robic?
ponad rok temu

Witam Serdecznie,

Sugerowałabym konsultację i kontrolne badanie neuropsychologiczne, celem zbadania funkcji poznawczych i ewentualnej terapii czy treningu pamięci i uwagi.

Życzę pomyślności,
Irena Mielnik-Madej