Problemy ze świadomością pamięcią i bezsenność po paleniu marihuany

Od jakiegos miesiaca przestalem palic marihuane, powodem jest moje "nieogarnianie". Poczatkowo objawialo sie to bezsennoscia, problemami ze swiadomoscia i pamiecia (mam je do tej pory). Czy stan ten minie czy trzeba go leczyc?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zazwyczaj objawy te utrzymują się do kilku tygodni, jednak u niektórych osób mogą występować nawet do kilku miesięcy. Mimo wszystko radziłabym Ci skonsultować się z lekarzem i wykonać podstawowe badania, by sprawdzić czy za Twoimi objawami nie stoją inne przyczyny.
Pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

Zachęcam Pana jednak do bezpośredniej konsultacji lekarskiej, gdyż nie jest możliwe diagnozowanie online.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej