Prośba o zdjęcie nóg od przyjaciela

Mam przyjaciela ktory chce zdj moich nog czy to jest normalne
ponad rok temu

witaj
pomyślałam że jest twoim przyjacielem co oznacza że ufacie sobie nawzajem i z tego punktu widzenia nic w tym nie ma nieprawidłowego. Inna byłaby sytuacja jakby poprosiła Ciebie obca osoba, ale też można to sobie wytłumaczyć że może jest plastykiem, który potrzebuje na podstawie zdjęcia np coś narysować.
pozdrawiam
a.s