Miłość do przyjaciela

mam ogromny problem zakochalam sie w swoim przyjacielu nie chcialam tego dzis zapytal mnie czy tesknie za nim bo on teskni boje sie wyznac co do niego czuje bo wiem ze on nigdy nie che sie z nik imwiazac jajuz nie wiemco mam robic niedlugo sie spotkamy i nie wiem jak to bedziecchiaalbym wylezyc sie ztej milosci nie myslec jedyne co wiem zjego strony to ze miedzy nami jest pozadanie pragnienie seksu ale obawiam sie ze jesli cos sie wydarzy to nasza przyjazn sie skonczy z sercem zlamanym
ponad rok temu

Witaj,
Twoje obawy mogą się okazać słuszne. Chłopak, "składa deklarację", że z nikim nie chce się wiązać i jednocześnie ustala wasze spotkania na warunkach przyjacielskich. Mimo tych deklaracji informuje , że czuje pożądanie do ciebie.
Myślę , że wyczuwa twoje zaangażowanie. Aby uniknąć rozczarowań, powinnaś przeprowadzić z nim szczerą rozmowę. Powiedzieć mu o swoich uczuciach, i zapytać, czy on jest gotowy je przyjąć, to znaczy, czy on również ciebie kocha, i czy chce spotykać się z tobą jak z dziewczyna, a nie przyjaciółką.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym rozmowę z przyjacielem..., czasami trzeba zaryzykować...

A nawet może coś stracić, żeby coś ważnego, innego zyskać...

Życzę Pani miłości i radości,
Irena Mielnik-Madej