Po czym poznać, że żona mnie zdradza?

mam problem zapytalem wczoraj zone czy mnie zdradzila powiedziala nie ale z podniesionym glosem a zrenice w jej oczach powiekszyly sie gwaltownie po drugie kupila test ciazowy aby sie upewnic a ja nie prowadzilem do tego aby ja zaplodnic wiec prosze o pomoc nie wiem jak mam odebrac to wszystko

Dzień dobry!

Nie jest możliwe, aby ktokolwiek odgadnął, czy małżonka zdradza Pana. Zachęcam do wspólnych rozmów i refleksji, wyznania żonie swoich obaw.

Pozdrawiam!

Po pierwsze sugeruję nabranie dystansu do tego co się dzieje. Pod wpływem emocji zawsze trudno o budujące reakcje. Rzeczy o których piszesz nie muszą świadczyć o zdradzie. Zastanów się nad innymi przyczynami. Na przykład czy to pytanie mogło ją rozzłościć z jakichś innych powodów? Jeśli będzie Wam trudno porozumieć się sugeruję także spotkanie z terapeutą Par.