Brak sensu życia po rozwodzie

Witam mam na imie ala,Jestem 2 lata po rozwodzie,mam 2 dzieci.nie widze sensu w moim zyciu. ,miewam leki stany depresyjne.Zawsze pragnelam milosci szczescia i dobrego czlowieka dla moich dzieci.czesto placze. odezwala sie do mnie stara milosc ktora zyje w toksycznym zwiozku .zawsze ma wsparcie odemnie . zakochalam sie musle o nim tesknie i czekam.Niepotrafie byc z kim innym .on chce tego samego co ja tyle ze nie okazuje tego., wiem ze jest tym jedynym.Kontaktu nie tracimy. co mam robic?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Alu moim zdaniem, zanim zaangażujesz się w kolejny związek powinnaś zająć się sobą, "dojść do siebie" po rozwodzie. Napisałaś, że od rozwodu minęły już dwa lata, a Ty nadal nie widzisz sensu swojego życia i miewasz stany depresyjne. W takiej sytuacji wskazana byłaby rozmowa z psychologiem.
Tylko kiedy będziesz silna i do końca przepracujesz swój rozwód będziesz w stanie stworzyć udany i "zdrowy" związek.
Pozdrawiam

Dzień Dobry pani,

Trudne pytanie, na które może tylko Pani sobie odpowiedzieć...

Natomiast mocno zachęcam Panią do zadbania przede wszystkim o samą siebie
i podjęcie wspierającej terapii, która pomogłaby się Pani wzmocnić.

Proszę dać sobie samej taki prezent i dla swoich Dzieci.
Zasługuje Pani na szczęście!

Z przesłaniem Pani tego, czego najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com