Jak zaufać mężczyźnie będąc po rozwodzie?

Jak ponownie zaufać i przekonac sie do mężczyzny po rozwodzie?

Dzień dobry!

Temat jest bardzo szeroki, zależy od indywidualnej historii każdego człowieka i trudno o jednoznaczną odpowiedź. Po rozwodzie naturalny jest okres żałoby, przepracowania tego trudnego doświadczenia, poradzenia sobie ze swoimi uczuciami z tym związanymi. Wiele zależy od tego, jakie było małżeństwo, jaka była relacja z mężem, z jakiego powodu doszło do rozwodu, jak układały się Pani inne, wcześniejsze relacje z mężczyznami i z ludźmi w ogóle. Jeśli od rozwodu minął dłuższy czas i czuje Pani, że wciąż istotnie wpływa to na Pani nastrój, codzienne życie, podejmowane decyzje, wybory - polecam osobistą konsultację z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!

Witam. Na takie pytania nie ma uniwersalnych odpowiedzi - przecież każde małżeństwo, a więc i każdy rozwód inaczej wygląda. W rozpoznaniu i przepracowaniu obecnych trudności w nawiązywaniu relacji z mężczyznami może być pomocna psychoterapia. Pozdrawiam

Witaj!
Podstawą związku jest zaufanie, dlatego aby być, współodczuwać , być zaangażowanym trzeba to zrobić . PROSZĘ ZADAĆ SOBIE PYTANIE CO REALIZUJE PANI PRZEZ BYCIE W ZWIĄZKU I DO CZEGO JEST PANI POTRZEBNY ZWIĄZEK I CZY W ZWIĄZKU BYŁO PANI LEPIEJ CZY SAMEJ I W TYM KONTEKŚCIE ROZWAŻYĆ ZAUFANIE. Później ewentualnie udać się po poradę do terapeuty. Pozdrawiam