Ponowne zaufanie i szanse na ułożenie sobie życia po rozwodzie

Ok...! Jestem po przejściach małżeństwo nieudane na dniach rozwód nie mam pracy miałam sporo problemów przez ludzi za bardzo ufalam im iż wierzyłam sie ... Co obróciło sie przeciwko mnie mężczyźni mnie wykorzystali a niby znajomi wyrobili mi opinie " puszczalskiej" chciałam tylko ułożyć sobie zycie z innym mężczyzna dziś nie mam zycia sexualnego czy jeszcze zaufam??? Tak odblokowalam sie to juz nie jest problemem ale nie potrafię zaufać proszę o porady!mąż był innej orientacji ukrył to ....

Witam,

Proponuję udać si na terapię. Sprawa ewidentnie wywołuje fizyczny ból i nie ma na to uniwersalnej rady, a wymaga pracy nad zrozumieniem i zmianą.

Pozdrawiam