Nerwica przy nieudanym małżeństwie, rozwodzie

Mam chyba nerwice :(,nieudane małżeństwo,po rozwodowe niejasności długi i non stop praca dzień w dzień.Nie mam siły wstać ,codziennie ograniczam się do podstawowych czynności i czesto zasypiam zbierając siły na jutro,koleżeńskie docinki osób w związkach stałałych ,bo ty jesteś leniwa jeszcze bardziej mnie drażnią .Poradzcie gdzie się udać ,w sytuacjach kłopotliwych telepie się cała nie moge tego okiełznać całe ciało nie drga tylko się telepie jestem abstynentką prosze o poradę.

.za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza