Dlaczego mam problemy z pamięcią?

Witam, od ok. Roku mam problem z pamiecia, chodzi dpkladnie o zapamietywanie pewnych spraw, wiele razy zapominalam o tym co powinnam zrobic, ostatnio zaczynam zapominac, ze kilka razy w jednej rozmowie zadawalam to samo pytanie, zapominam rowniez odpowiedzi w czasie rozmow, brak jakby skupienia nad tyk co mówię i robie. Nie wiem czy to jest normalne czy po prostu tak bywa i sie zdarza jednak mnie to meczy bo juz wiele razy przez to denerwowalam ludzi z którymi o czyms rozmawiam. Pomocy :-(

Dzień Dobry Pani,

Wskazana byłaby dla Pani kontrolna konsultacja i badanie neuropsychologiczne, celem zdiagnozowania Pani funkcji poznawczych, czyli pamięci i intelektu.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym, aby zastanowić się nad dalszą forma pomocy, skorzystać z konsultacji neurologicznej.
Pozdrawiam serdecznie