Czy ataki padaczki i problemy z pamięcią oznaczają Alzheimera?

Witam, mam 29 lat. Od dluzszego czasu mam problemy z pamiecia krótkotrwałą,zaburzenia mowy nie mogę znalezc adekwatnych słów. Jestem rowniez chora na padaczke ale mialam trafiony lek i atakow nie bylo przy regularnym przyjmowaniu lekow. Wszystko rozpoczelo sie gdy mialam bardzo trudna sytuacje zyciowa. Zakochalam sie, ale zostalam wykorzystana i odtracona. Popadlam w depresje, takie ogole zrezygnowanie chcialam umrzec. Pozniej mialam stresujacy okres nowa praca i ogromny w niej stres. Pozniej znowu zmienilam prace, ogarnelam się, poznalam nowego faceta. Po tym czasie zauwazylam problemy z koncentracja i pamiecia krótkotrwałą, zaczelo brakowac mi słów. Zawsze swietnie sie uczylam skonczylam prawo. I dlatego to bardzo przykulo moja uwage. Ostatnio rowniez budze sie w nocy z krzykiem. Mam w sobie taka rezygnacje mialam rowniez ostatnio trzy ataki padaczki w niewielkich odstepach czasu, chociaz nie mialam ich juz wiele lat. Boje sie ze to rak mozgu albo Alzheimer. Prosze o pomoc.

Dzień Dobry.

Proponuję wizytę u neurologa, neuropsychologa oraz psychoterapeuty.
Proszę się nie obawiać zachorowania na raka mózgu, ponieważ nie ma takiej choroby. Nie można mieć raka mózgu.

Neuropsycholog oceni Pani zdolności poznawcze, w tym pamięć.
Natomiast psychoterapeuta popracuje z Panią w kontekście Pani przeżyć, emocji, myśli etc.

Życząc odwagi i powodzenia,
D.Pysz-Waberski
PSYCHOONKOLOG
http://xn--nadycie-ywb.pl/
https://www.facebook.com/nadzycie/

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!
Chcę pani powiedzieć, że około 90 procent tego, o czym myślimy, po prostu nie sprawdza się!

Zalecałabym Pani, by skonsultować się z neuropsychologiem, celem kontrolnego wglądu Pani funkcjonowania poznawczego, m.in. pamięci i koncentracji.

Myślę, ze mogłaby być Pani pomocna zwyczajna rozmowa z psychologiem.
Gdyby miała pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani najbardziej potrzebne w Nowym Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com