O czym może świadczyć szum w uszch, zimne ręce i osłabienie?

Oszołomienie, szum w uszach, zimne ręce, osłabienie utrzymujące się ponad 2 miesiące,oslabienie mięśni, w pozycji stojącej i siedzącej trudność w oddychaniu, w ciepłych miejscach robi się słabo, zrobione TK głowy,EEG,doppler szyjny, rtg kręgosłupa szyjnego, morfologia,usg brzucha,usg tarczycy,ACTH, holter, echo,spirometria wszystko ok, lecz TSH było na poziomie 5.20 po leku spadło do 1,54, bolerioza ujemny, jakie badania mógłbym zrobić jeszcze które wykryłyby co mi dolega? dziękuje z góry

Dzień Dobry Panu,

Sugerowałabym rozważenie konsultacji i rozmowy z psychologiem, bo być może przyczyna leży w sferze emocjonalnej jako odpowiedź na przewlekający się stres).

Życzę Panu tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej