Co oznacza ból piersi i spóźnienie okresu?

Witam, Doskwiera mi straszny ból piersi. W listopadzie okres spóźnił mi się 3-4dni, za dwa tygodnie miałam kolejny okres który trwal tydzień (od zawsze okres mi trwa 2-3dni) i za ok.tydzien mam mieć kolejny okres. Od listopadowego okresu bolą mnie strasznie piersi... Ból jest okropny. Dodam że stosuje tabletki anty od 4prawie lat. Nie wyczuwam w piersiach żadnych guzkow. Są napeczniale, twarde i wrażliwe na dotyk. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. a jakie dokładnie są stosowane leki?