Co oznacza ból pleców i krwawienie po stosunku?

Witam od tamtego miesiaca mam nie regularny okres 2 uprawialam seks z moim partnerem gdy go uprawialam strasznie bolal mnie jakby pecherzy nie wiem jak to wytlumaczyc ale ta czesc ciala w srodku wszczegolnosci gdy partner uprawial ze mna seks od tylu gdy juz skaczylismy pojawila sie krew i nie wiem czy to przez to ze tabletki mi wszczymaly okres i w tamtym miesiacu mialam tylko plamienia 7 dni czy to cos innego bo leca az mi duze skrzepy i do tego okropny bol plecow i sprzodu caly dol :/

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa i diagnostyka proponuje oznaczyć poziom beta hcg