Czy możliwa jest ciąża u 31-latki?

Witam w tamtym miesiacu okres mi sie spoznil i mialam go tylko 3 dni uprawialam seks z partnerem bez zabezpieczenia i doszedl on kilka razy we mnie zrobilam sobie test ciazowy po tym pierwszym stosunku po 12 dniach kreska byla jedna mocna druga blada a na nastepny dzien dostalam jakby miesiaczke leciala mocno krew i zwykle skrzepy boli podbrzusze i plecy i mam 3dzien krwawienie ale juz mniejsze czy mam sobie zrobic nowy test czy isc na pobranie krwi a moze bylam wciazy ale biochemicznej?
Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na wystąpienia poronienia. Proponuje wykonać poziom beta hcg