Krwawienia z pochwy po stosunku

Dobry wieczor. Mam 21 lat i moim problemem jest to ze nigdy nie bylam u ginekologa wiec nie wiem czy wszystko jest ze mna w porzadku. Czasami mam jakies dziwne odstepstwa od normy, tj. raz mam miesiaczke normalnie, w kolejnym miesiacu nie mam i potem za miesiac znow mam... i tak w kolko. Mam stalego partnera seksualnego i zawsze po seksie mam krwawienia z pochwy oraz nawet jesli jest mi naprawde dobrze to nie moge dojsc do orgazmu. Co sie moze ze mna dziac?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Krwawienia po stosunku nie są normą i wymagają badania ginekologicznego. Być może ma Pani np. stan zapalny dróg rodnych. Nieregularne miesiączki i brak orgazmu także wymagają najprawdopodobniej dalszej diagnostyki.
Proszę koniecznie udać się do ginekologa.