Obfite krwawienia po porodzie

Witam, mam 31 lat i od ostatniego porodu (13 miesiecy temu) miewam bardzo obfite i niereguralne krwawienia (cykle 56 dni krwawienia okolo 2 miesiecy i tak w kolko). Miesiac temu przeszlam zabieg lyzeczkowania macicy a wynik badania histopatologicznego mowi: "Wsrod skrzepow krwi rozfragmentowane endometrium: fragmenty gruczolow i fragment endometrium atrophicum". Niestety mieszkam za granica i nie mam mozliwosci konsultacji ginekologicznej. Prosze o pomoc, czy to cos czym musze sie martwic? Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Być może konieczne jeszcze będzie wykonanie badań hormonalnych. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.