Miesiączka dwa razy w miesiącu

tak rozumiem chodze do ginekologa gdyz twierdzi ze jest wszystko w porzadku mam 2 razy w miesiacu miesiaczke moj chłopak jest zdrowy nie wiem co juz robic czy zmienic ginekologa ??

Czasami krwawienia miesiączkowe występują częściej ale nie częściej niż 21 dni. W innym przypadku trzeba przeprowadzić diagnostykę hormonalną i USG narzadu rodnego.