Stosunek z wytryskiem i dwa okresy w miesiącu

Witam serdecznie 24,12,2014 roku odbyłam stosunek moj chłopak skończył we mnie pierwszy okres dotałam 1,12,2014 w tym samym miesiacu miałam 2 okres który był 14,12,2014 roku i tez stosunek był 31,12,2014 roku teraz jakoś dziwnie sie czuje ale mysle ze za wczesnie na test ciazowy mialam juz miec okres 1 ale sie spóżnia prosze o porade co robić czy jestem w ciaży

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jak najbardziej istnieje. Proszę wykonać test ciążowy. W zależności od wyniku proszę udać się do lekarza ginekologa.