Okres dwa razy w miesiącu u 29-latki

WITAM prosze mi powiedziec czy okres 2 razy w miesiacu jest mozliwy?ostatnia miesiaczke mialam 21 stycznia skonczyla sie 27 stycznia ,a 1 lutego znow wystapilo krwawienie.Co mam robic?nIE MOGE TERAZ PUJSC DO GINEKOLOGA Z OKRESEM BO PRZECIEZ MNIE NIE ZBADA?POCZEKAC AZ SIE SKONCZY CZY PUJSC OD RAZU?

Witam! Opisane objawy z całą pewnością nie mogą być uznane za normalne i wymagają wdrożenia dokładnej diagnostyki. Jeśli krwawienie nie jest masywne może Pani poczekać z wizytą u ginekologa do czasu jego ustąpienia. Jeśli natomiast krwawienie jest obfite nie powinna Pani zwlekać z wizytą u specjalisty.