Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silne krwawienie po 14. tabletce antykoncepcyjnej

Witam. Mam problem... Bylam przy 14 tabletce z opakowania , zostało mi jeszcze 7 czyli do miesiączki jakieś 9 dni, dostałam silnego krwawienia wygląda mi to na miesiączke bo trwa już 5 dni ( zazwyczaj miesiaczke mam do max 4 dni). Od ponad 3 lat biorę te same tabletki antykoncepcyjne i zdarzyło mi się to pierwszy raz, według kalendarzyka niedługo powinnam dostać normalnie miesiaczke. Czy coś może być nie tak?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Witam
Krwawienie z pochwy może mieć wiele przyczyn,
może być np. objawem rozwijającej się nieprawidłowości
w obrębie narządu rodnego.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji z ginekologiem.
Proszę tego nie lekceważyć.
Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy