Brak orgazmu u 28-letniej żony

a wiec tak mam taki problem nie moge dojsc z mezem on do chodzin a ja nie czy moge to w jakis sposob poprawic zalezy mi bardzo na tym bo on juz uwaza ze mnie nie dogadza ale tak nie jest jest mi z nim naprawde dobrze prosze pomocy

Dzień dobry!

Kobiecy orgazm i brak orgazmu jest tematem szeroko omawianym na portalu. Zachęcam do lektury. Z pewnością w artykułach i odpowiedziach na podobne pytania znajdzie Pani wiele ważnych informacji i wskazówek dla siebie i męża.

Pozdrawiam!