Brak orgazmu pochwowego u 19-latki

Mam 19 lat, 3 miesiące temu zaczęłam współżycie seksualne. Nigdy nie miałam problemów z orgazmem łechtaczkowym, czy nawet sutkowym, problem pojawił się przy pochwowym. Współżyliśmy 7 razy-ani razu go nie miałam. Próbowaliśmy już wszystkiego-różnych pozycji, zmiany tempa (muszę przyznać że mój chłopak naprawdę się stara i pociąga mnie). Próbowałam poznać swoje ciało i zadowolić się sama poprzez orgazm pochwowy jednak pół godziny starań tylko pogorszyło moje kompleksy na ten temat. Proszę o pomoc!

Zachęcam do lektury materiałów na ten temat na tym Portalu, być może spojrzy Pani spokojniej na to delikatnej natury zagadnienie.
Jeśli to nie będzie wystarczające, to proszę rozważyć edukacyjno-informacyjną wizytę w Poradni Julia w Katowicach. Przyjmuje tam sympatyczna doświadczona lekarka ze specjalizacją medycyny seksualnej.
Nastawienie na cel, a nie na proces, bliskość, "dzianie się" - przeszkadza w spontaniczności.
Myślę, że Pani Dr w rozmowie bezpośredniej pomoże Pani zrozumieć siebie i swoją kobiecość...
Pozdrawiam. JW, Poznań.