Jak ponownie osiągnąć orgazm pochwowy?

Chcę się zapytać ale nie wiem teraz kogo?Ponad 20 lat wiem co to dobry seks ale nie miałam orgazmu!Dopiero teraz,mam 43 lata,po raz pierwszy dostałam z mężem,orgazm pochwowy!Ale to było raz teraz dalej nie dostaję tylko potrafię sama dostać ale łechtaczkowy.Tyle mam tej ogromnej przyjemności a ja bardzo chcę razem z mężem i to pochwowy!Jest inny dłuższy i wszystko to czuje w środku-rewelacja ponad "życie"!Jak to ponownie zrobić?Co zrobić wcześniej,bo sam stosunek wg mnie jest za krutki!20min!

Niewiele wiadomo o tym kiedy Pani rodziła, ani jak długo pozostaje Pani w zwiazku małżeńśkim. W Panie przypadku pewnie doznania określone przez Panią jako orgazm pochwowy wyniknęły z większej świadomości ciała, której nabyłą Pani przez wiele lat współzycia seksualnego. Długość stosunku nie przekłada się proporcjonalnie na doznania związane z orgazmem pochwowym ( nie ma gwarancji, że długi stosunek zapewni Pani orgazm pochwowy). Natomiast ważna jest długość i satysfakcja wynikająca z gry wstępnej, częstotliwość współżycia (im bardziej skumulowane napięcie seksualne, tym większa pobudliwość seksualna podczas kontaktu seksualnego) oraz Pani świadomość ciała. To o czym warto pamiętać chcąc poprawić doznania związane ze stymulacją pochwy, to regularne ćwiczenia mięsni Kegla. Może to być klucz do zwiększenia pobudliwości okolicy pochwy. Mięśnie Kegla współtworzą tzw. platformę orgazmiczną, która odpowiada za "skurcze wewnętrzne' odczuwane w finalnej fazie orgazmu (także uzyskanego drogą pochwową). Jesli nie wie Pani jak wykonywać takie ćwiczenia, warto zwrócić się do położnej, lekarza ginekologa lub fizjoterapeuty, który pracuje z kobietami po porodzie lub kobietami w okresie menopauzy. Wprowadzenie oraz regularne kontynuowanie takich ćwiczeń pomoże Pani takze zapobiegać problemom związanym z nietrzymaniem moczu w późniejszych okresach życia.