Co oznacza ból pleców i skrócona miesiączka?

Witam spolzylam z mężem 25stycznia a okres dostałam 27 i na pocztku poleciało mi takie brązowe skrzepy a potem normalna miesiączka ale po miesiące skoczyła mi 2 zaczelo mnie boleć bodbrzusze krzyże strasznie i nad krzyżami takie kucie w boku aż czasem siedzisz nie mogłam wszyscy mówili że to nerka i może tak promieniowac. Ale moje pytanie jeszcze takie jest ze mam śluz przed okresem tez przezroczysty i po okresie przezroczysty czasem przed okresem nie mam śluzu i po okresie tez ale teraz po okresie mam okres skoczył się 2 ale śluz pojawił się po 8 lutego i wczoraj najpierw miałam śluz przezroczysty a potem wieczorem przezroczysty trochę i taki biały na nim i cżyje mokro i jakby cos ciekło. Powiem tez ze jak zaboli mnie krzyże i w boku na plecach to czuje kucie w podbrzuszu. PROSZĘ o odpowiedz wkręcam sobie ze mogę być w ciąży choć mąż mówi ze to nie możliwe. I że mogło mnie przewiac. Ale dodam że już w piątek dni okresu bolało mnie w na plecach w boku kulo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć