Wycięty wyrostek a ból w prawym boku
bolał mnie żołądek co chwile tępe kucie dwa dni pózniej zaczęło mnie boleć w prawym boku okazało się ze to wyrostek wycieli mi w piątek ale bule w żołądku dalej nie ustały było lepiej ale dalej mnie boli przeważnie jak leże na plecach. usg chyba nic nie wykazalo bo nic mi o tym nie wiadomo. O co chodzi?
ponad rok temu
Udrażnianie przełyku metodą endoskopową
Obejrzyj nasz film i dowiedz się, czym jest udrażnianie przełyku metodą endoskopową. Sprawdź, w jakich sytuacjach wykonywany jest ten zabieg. O udrażnianiu przełyku mówi lek. Marcin Radkowski.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Od operacji minął bardzo krótki okres czasu. W jamie brzusznej doszło do stanu zapalnego (zapalenie wyrostka robaczkowego), co mogło skutkować podrażnieniem otrzewnej, co manifestuje się bólem w różnych częściach brzucha - w Pani przypadku w miejscu żołądka.
Należy cierpliwie odczekać okres rekonwalescencji po operacji i stosować się do zaleceń lekarskich. Objawy bólowe powinny ustąpić w najbliższych dniach.