Śluz z pochwy oraz ból podbrzusza po odstawieniu Duphastonu

Odstawiłam Duphaston, przez kilka lat brałam od 16 do 23 dnia cyklu w celu wyregulowania okresu (cykl ok. 25 dni). W tym cyklu około 13/14 dnia był obecny płodny śluz w niewielkiej ilości. Dziś jest 25 dzień cyklu, od dwóch dni boli mnie krzyż i podbrzusze jak zwykle przed okresem i dodatkowo pojawił się przezroczysty śluz, podobny do płodnego. Może być to spowodowane tylko odstawieniem Duphastonu? To normalne, że okres się spóźnia?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.