Co oznacza ból po lewej stronie klatki piersiowej u 20-latka?

Witam od 10dni doskwiera mi ból w lewej stronie klatki piersiowej podczas wysiłku. Tzn nie zawsze tylko sporadycznie zwlaszcza jak rozpedze sie szybko rowerem bo np biegajac pod gorke i meczax się bardziej nie ma takiego ucisku na klatkę piersiowa. Bol ma charakter ucisku i trwa dwie sekundy jest zlokalizowany jakies 5cm od srodka mostka. Mialem ekg robione w karetce bo na początku ucisk towarzyszyl podczas spoczynku. Ekg nic nie wykazalo bylo spoczynkowe. Więc zastanawiam się ci jest przyczyna takiego ucisku? Proszę o pomoc. Czy to nerwobole? Dodam że ogolnie czuje podczas dnia lekki dyskomfort w klatce piersiowej

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.