Co oznacza ból po zwichnięciach kolana i operacji?
witam.jestem po 5 zwichnięciach kolana i operacji (przeprowadzonej 15 lat temu). od wrzesnia czuje nasilajacy sie ból kolana.w styczniu obudzilam sie-poczulam przeszywajacy ból,(jakby mnie sto igieł przebijało) kolano spuchło (bez urazu). nie bylam wstanie chodzić.lekarze zrobili rtg, mri i badanie krwi.na rtg i mri nie znaleźli nic.ob mam 28, crp 35 i witamine D3-25.tyle narazie ustalil w dalszym ciagu czuje ból. co to może być?bólom towarzyszy stan podgorączkowy (37,2)boli mnie też prawa dłoń

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
sądzę że konieczne jest usg i diagnostyka w kierunku chorob reumatologicznych np. reumatoidalnego zapalenia stawów.