Co oznacza ból pod pachą przy dotyku?

witam mam 25lat. od 2 dni wyczuwam ból pod pachą przy dotyku pewnie to węzeł, nie wiem czy jest powiększony trudno mi to określić ale boli. W piersi nic nie wyczułam, nie chorowałam. jedyne co to używam antidralu. Czy mam powody do obaw? kiedy udać się do lekarza? Z czego wynikać może ten ból?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego,który oceni zmianę i zaleci odpowiednie postępowanie. Przyczyną może być infekcja, uraz np zadrapania w okolicy.
Pozdrawiam