Ból prawą pachą a powiększone węzły chłonne

Witam! Od wczoraj mam odczuwam ból pod prawą pachą, prawdopodobnie przez powiększone węzły chłonne, ponieważ po dotknięciu wyczuwam je (a przynajmniej takie mam przypuszczenia). Dodam, że od kilku dni goi mi się, nieco pęknięta, prawa brodawka sutkowa. Czy te dwie rzeczy mogą mieć ze sobą związek? Czy odczekać jeszcze kilka dni, aż ból minie, a ranka się zagoi i zgłosić się do lekarza czy nie jest to konieczne? Pozdrawiam!

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym zgłosić się do lekarza, który oceni zmiany na piersi i pod pachami i pokieruje Panią na dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam