Co oznacza ból podczas wytrysku?

Czy ból w czasie wytrysku jest normalny po wyleczeniu rzeżączki? Miałem typowe objawy rzeżączki. Przed wynikami brałem azytromycynę przez 6 dni i coś antygrzybiczego. Leczenie zlikwidowały problem bólu w trakcie mikcji, ale pojawił się dyskomfort z okolicami krocza. Po potwierdzeniu zakażenia, dostałem azytromycynę (2 tab na raz) i do tego przez 2 tygodnie miałem brać amoksycylinę i inny lek antygrzybiczy Jestem prawie na końcu leczenia i jedynym objawem jest ten delikatny ból .

Zalecenia leczenia rzeżączki są proste jak drut. Zastrzyk z antybiotyku w "tyłek" i po chorobie. Kombinacje leczenia jak wyżej selekcjonują szczepy oporne, przedłużają leczenie , etc. Pewnie doszło u pana do podrażnienia cewki moczowej, wygoi się i będzie OK. Prosze obserwować się, jak będzie nawrót choroby to zapraszam na wizytę i leczenie. Pozdrawiam, KG www.d3med.pl, www.prepmed.pl