Co oznacza ból prawego podbrzusza podczas oddawania moczu?

witaam.boli mnie prawe podbrzusze podczas sikania bol sie nasila i czuje uczucie ciepla tak jakby w jajniku. 14-tego powinnam miec miesiaczke ale nadal jej nie ma. ogolnie czuje sie dobrze tylko martwi mnie czy nie jestem w ciazy bo wspolzylam kilka dni przed terminem miesiaczki. lecz mam juz troje dzieci i nigdy tak mnie nie bolalo. pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać test ciążowy, w razie niepokoju kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam