Nabrzmiałe podbrzusze oraz biała i lepka wydzielina z pochwy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam w polowie lipca wspolzylam jednak mialam miesiaczke10.08 mi sie skończyła. 10 msc temu urodzilam i moj cykl jest nie regularny. Mam nabrzmiale podbrzusze i biala lepka wydzieline . Czuje sie dobrze. Brak miesiaczki do tej pory sprawia ze zaczynam sie martwic czy to moga byc objawy ciazy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy - wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.